Röyal Ağa və Xəyalə Kəngərlidən Möhtəşəm Klip Təqdimatı
Musiqi aləmində özünəməxsus istedadları ilə tanınan gənc ifaçılar Röyal Ağa və Xəyalə Kəngərlinin yeni kliplərinin təqdimat mərasimi uğurla baş tutub.
Bugun.tv– xəbər verir ki, tədbir sənət və media nümayəndələrinin iştirakı ilə baş tutaraq böyük maraqla qarşılanıb.
Layihənin Rəhbərləri və Yaradıcılıq Heyəti
Klipin ərsəyə gəlməsində bir çox peşəkarın əmək sərf etdiyini vurğulayan layihə rəhbərləri Burhan Şahıyev və Fenomen Academy: “Bu iş, gənc istedadların inkişafı üçün yaradılmış unikal platformanın növbəti uğuru kimi dəyərləndirilir” deyə bildiriblər.
Onların sözlərinə görə, rejissor Şamil Fərəcovun kreativ yanaşması və ssenarist Eşad Məhərrəmovun təsirli hekayəsi klipə xüsusi bir çalar qatıb. Məlumata görə, müasir musiqi üslubu və vizual həllərin harmoniyası sayəsində təqdim olunan iş, həm yerli auditoriya, həm də beynəlxalq müstəvidə diqqət çəkməyi hədəfləyir.
Tədbirin Ab-havası və Gələcək Perspektivlər
Təqdimat mərasimi iştirakçılara klipin yaradılma prosesi, yaradıcı heyətin əməkdaşlığı və gələcək planlar haqqında məlumat almaq imkanı verib.
Həmçinin Röyal Ağa və Xəyalə Kəngərli gələcək layihələri üzərində işlərini davam etdirdiklərini və musiqi sahəsində daha böyük uğurlar qazanmağı planlaşdırdıqlarını bildiriblər.
Qeyd edək ki, bu cür layihələr, gənc istedadlara özlərini ifadə etmək imkanı yaradaraq, Azərbaycan musiqisinin dünya miqyasında tanınmasına mühüm töhfə verir.