Sürücülük sənədi olmayan sürücü polis maşınına çırpıldı
Bugun.tv xəbər verir ki,Burdurda drift etdikdən sonra polisdən qaçan sürücü taqım maşınına çırpılıb. Sürücüyə cəmi 30 min 870 lirə pul cəzası kəsilib.
Sürüşən sənədi olmayan sürücü polis maşınına çırpılıb
TRT Haber“in məlumatına görə, dünən saat 23:00 radələrində İstasyon küçəsində avtomobili ilə drift edən A.A.Y Cümhuriyyət meydanında polisin “saxla” xəbərdarlığına tabe olmayıb.
Sürücü bir müddət qaçaraq avtomobilini Köhnə Sənaye Sahəsində saxlayıb. Avtomobilin yerini tapan polisləri fərq edən A.A.Y qaçmağa çalışıb. Bağlar Mahallesi Dorumdede prospektində polis maşınına çırpılan sürücü təqib zamanı idarəetməni itirib və avtomobili yol kənarındakı sahəyə girib.
Saxlanılan sürücü polis bölməsinə aparılıb. A.A.Y.-ya ‘Sürüklənmə’, ‘Dayanma xəbərdarlığına əməl etməmə’, ‘Hərəkətin təhlükəsizliyini təhlükəyə atma’ və ‘Sürücülük vəsiqəsi olmadan nəqliyyat vasitəsini idarə etmə’ maddələri ilə 30 min 870 lirə cərimə kəsilib. Avtomobil dayanacağa aparılıb.